




Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні дані: тип виробу: напівкругла кабіна, розмір: 90 x 90 см, діапазон регулювання: див. "технічну документацію" тип дверей: ширина входу на петлях назовні: 81 см (фіксована стінка 29,7 см) висота кабіни: 200 см, радіус: Установка R50: на профілі, місце установки: душовий піддон / підлога профілі: сріблясте скло: товщина прозорого скла: 6 мм покриття, яке легко миється: так. Міцні сторони: загартований безпечний скляний профіль стіни з діапазоном регулювання кутові кронштейни в комплекті. Підвищена стабільність і легке встановлення петлі з функцією підйому врівень із скляною поверхнею, що полегшує очищення скла. магнітне ущільнення смугувати по всій висоті дверей ідеально гладку поверхню скла зсередини Покриття AQUAPERLE для легкого догляду за склом (полегшує його очищення) в стандартному монтажному комплекті стандартні розміри призначені для установки на піддон. При установці безпосередньо на підлогу перевірте розміри ванної кімнати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanswiss |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Sanswiss |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 53 777 ₴
- В наявності
- Код: 76085392
Стінки для душових кабін SanSwiss Annea ANR500905007
53 777 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






