




Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутна душова кабіна Soleo 90х70х195 см з паралельним кронштейном NEW TRENDY
Сама кабіна продається на аукціоні.
Кабіна універсальна - монтується як лівий, так і правий варіант.
Термін доставки 4 тижні - це кабіна на замовлення.
На фото в каталозі показана кабіна з похилим кронштейном, а на аукціоні — кабіна з паралельним кронштейном - див. технічне фото.
Характеристики кабіни:
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
Параметри скла:
Кабіна доступна тільки в прозорому склі.
Захист скла:
Захисне покриття ActiveShield
Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу.
Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах.
Збірка кабіни:
Ця модель кабіни також доступна з похилим кронштейном - на іншому аукціоні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 52 171 ₴
- В наявності
- Код: 46542876
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo D-0145A/D-0090B-WP
52 171 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






