
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EXK-5103 Душова кабіна 80х70 Reflexa New Trendy - петля врівень зі склопакетом У нижній частині дверей є жолоб для відведення води зі скла всередину душової зони. Кабіну можна встановити з душовим піддоном або без нього. Кабіна оснащена покриттям Avtice Shield 2.0
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Reflexa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
- Ціна: 52 452 ₴
- В наявності
- Код: 159861505
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-5103
52 452 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
