




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Radaway Cabin Furo Kdj 90x75cm ліворуч

Функції
Основні особливості колекції Furo

Розміри салону Radaway Furo Kdj

Колір скла прозорий
Особливості, які відрізняють серію FURO CHROM
Унікальна технологія покриття EasyClean

Загартоване безпечне скло товщиною 8 мм
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY
Фотографії розміщення продукту
Способи складання кабіни
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 52 011 ₴
- В наявності
- Код: 98549987
Стінки для душових кабін Radaway Furo Kdj 10104472-01-01L+10110430-01-01+10113070-01-01
52 011 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





