




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Ширина: 100 см; зріст: 195; чорне, прозоре скло
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Ravak |
| Мoдель | Nexty |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 58 555 ₴
- В наявності
- Код: 149026671
Стінки для душових кабін Ravak NSKK3-100 3O6AA300Z1
58 555 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


