
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна NES 8 KDD II 90x90x200 RADAWAY
Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів душової кабіни. У кабіні є всі необхідні компоненти для установки як з накладкою на пороги, так і без неї. Кабіни NES можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. Серія кабін Nes характеризується сучасним дизайном і елегантністю, які, з одного боку, радують своєю універсальністю, а з іншого – оригінальністю. Різноманітність моделей дозволяє використовувати їх для облаштування кімнат у багатьох стилях. Перевагою серії є спеціальна система, яка дозволяє вирівнювати кривизну стіни до 15 мм.
Характеристики кабіни
Стандартна кабіна виконана з прозорого скла
Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото № 1 показано скло без покриття, на фото № 2 – з покриттям Easy Clean. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Технічне креслення
Способи складання кабіни
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Незвичайні варіанти
Профілі розширення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 46 161 ₴
- В наявності
- Код: 122395531
Стінки для душових кабін Radaway Nes 8 Kdd Ii 10085090-01-01L+10085090-01-01R
46 161 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

