




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна Prime 150x100x200 ліві розсувні двері НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ

На іншому нашому аукціоні ви можете придбати правий варіант кабіни. Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає фактичних розмірів кабіни. Модель Prime має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям, оснащені розсувною системою, яка забезпечує плавне відкриття дверей. Використана технологія позбавила від необхідності встановлення нижнього каналу, Prime має безпечне, загартоване скло товщиною 6 мм, із захисним покриттям Active Shield 2.0, можливе встановлення як з душовим піддоном, так і без нього Монтажна система, що полегшує з'єднання дверних рейок з їх стіновими профілями. Також можливе замовлення виробу під замовлення.

Особливості колекції PRIME

Технічне креслення

Незвичайні варіанти
Доступні варіанти скла
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 150 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Prime |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 53 041 ₴
- В наявності
- Код: 133040305
Стінки для душових кабін New Trendy Prime K-1219
53 041 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


