
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна Idea KDJ Gold 150x80x200,5 RADAWAY RIGHT
Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає розмірів кабіни. У кабіні є всі необхідні компоненти для монтажу як з порогом, так і без нього. Кабіни Idea є результатом дизайнерського поєднання скла з елегантними хромованими деталями - вони ідеально впишуться в мінімалістичний інтер'єр, але також будуть гармонійно гармоніювати з класичним стилем. Це каюти для людей, які цінують хороший дизайн і віддають перевагу геометричним формам, які створюють пропорційне ціле.
Особливості кабін IDEA KDJ
Стандартна кабіна виконана з прозорого скла
Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. УВАГА! Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які наведені на технічному кресленні.
Технічне креслення
Деталі технічного креслення
Способи складання кабіни
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Незвичайні варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 150 cm |
| Висота | 205 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 150 cm мм |
- Ціна: 55 249 ₴
- В наявності
- Код: 98877289
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdj 38704509-01R+38705209-01L
55 249 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

