
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
П'ятикутна асиметрична кабіна NEW AZURA BLACK 100X80 зліва
№ кат. K-0673
3 роки ГАРАНТІЇ
Збірка:
* для душового піддону
* на підлозі ПРИМІТКА: фактичний розмір скляної осі менший за вказані значення та становить A=A -(мінус 1,25 см), B=B-(мінус 1,25 см)
Фактичні розміри зовнішньої сторони профілю
Розмір A 97,5-99 см
Розмір B 77,5-79 см
Розмір C 52 см
Розмір D 32 см
Розмір Ш 62 см
Зріст H 195 см
Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм
Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield - стандарт
Елег
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 52 827 ₴
- В наявності
- Код: 103489275
Стінки для душових кабін New Trendy New Azura K-0673
52 827 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
