




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна RADAWAY Essenza New PDD 80х90 см
Сучасна душова кабіна, вкрита покриттям EasyClean, щоб підтримувати її чистотою
Продукція на 100% польська!

Колір скла: прозоре
Унікальна технологія покриття EasyClean

Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY

Відмінні риси серії Essenza New
Фотографії розміщення продукту
Технічні креслення продукту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 56 146 ₴
- В наявності
- Код: 37962764
Стінки для душових кабін Radaway Essenza New PDD 38500101-01L+38500301-01R
56 146 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





