




Доставка зі складу 5-10 днів.

Кабіна Furo KDD 80x100x200 RADAWAY Chrome

Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає розмірів кабіни. Кабіни Furo KDD можна монтувати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу. У разі установки на піддон мінімальна ширина краю піддону повинна бути мін. 43 мм, а його нахил мін. 1 мм Серія Furo пропонує безпрецедентну якість серед розсувних душових кабін. Відмовившись від верхньої направляючої та поставивши двері на ролики, ми отримали кабіни надзвичайної елегантності, легкості та прозорості. Ролики розташовані врівень зі склом зсередини, що полегшує утримання салону в чистоті. Під час відкривання двері переміщуються перед нерухомим сегментом, створюючи просторий і зручний вхід.

Особливості кабін Furo KDD

Стандартна кабіна виконана з прозорого скла

Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото № 1 показано скло без покриття, на фото № 2 – з покриттям Easy Clean. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Технічне креслення
Способи складання кабіни
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Незвичайні варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 55 624 ₴
- В наявності
- Код: 98550130
Стінки для душових кабін Radaway Furo Kdd 10105100-01-01L+10105080-01-01R
55 624 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






