




Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна PRIME WHITE Колекція поєднує міський стиль із сучасними технологічними рішеннями. Prime White означає вишукані білі деталі та характерну розсувну систему, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Використання інноваційного механізму позбавило необхідності встановлення нижньої доріжки кочення. Завдяки цьому Prime White - це поєднання ідеального дизайну та ергономіки. Елементи кріплення кабіни до стінок душової виготовлені з високоякісного металу. Кольори фурнітури в цих колекціях наносяться порошковим методом. Завдяки цьому вони мають ідеально гладку, матову поверхню. Переваги душової кабіни Prime White: Деталі колекції Prime White ідеально поєднуються з елегантним інтер'єром. Вони надають ванній кімнаті сучасні технологічні рішення, мають інноваційну розсувну систему. Система має чохол, який запобігає їх випаданню при розстібанні. Двостороння ручка обтічної форми дозволяє комфортно користуватися виробом. Завдяки своїй декоративній функції гармонійно поєднується з нижньою кромкою дверей, що забезпечує її комфортність і якість безпечно від'єднати. Оснащення кабін цією системою спрощує їх монтаж і технічне обслуговування.Інноваційна система швидкого монтажу забезпечує надзвичайно швидке з’єднання кабін з профілями. Елементи міцно з'єднані між собою, не боячись випадкового роз'єднання. Крім того, для регулювання стіни не потрібно використовувати гвинти з внутрішньої сторони стінових профілів. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби дружнім технологічним рішенням - покриттям Active Shield, яке значно полегшує повсякденну діяльність. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від забруднень водяним накипом і залишками косметики. Душова кабіна Prime White ліві двері 130 см + бокова стінка 90 см. СКЛО CLEAR ACTIVE SHIELD 6 MMO ОПЦІЇ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 130 cm |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Prime White |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
- Ціна: 54 098 ₴
- В наявності
- Код: 133581868
Стінки для душових кабін New Trendy Prime K-1370
54 098 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж




