
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Fuenta New PDD 80x80 RADAWAY
Предметом продажу є напівкругла дводверна душова кабіна FUENTA NEW PDD без піддону.
УВАГА! Розміри кабіни, яка продається на цьому аукціоні, вказані над фотографією кабіни. Після покупки вкажіть розміри лівої та правої частини кабіни.
Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає розмірів кабіни.
Кабіна має всі компоненти, необхідні для встановлення як з порогом, так і без нього.
Кабіни Fuenta New можна встановлювати як на душові піддони, так і безпосередньо на підлогу.
Кабіни серії Fuenta New були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт їх супроводжував щодня.
Характеристики кабіни:
Стандартна кабіна доступна з прозорим склом:
Скло з покриттям Easy Clean — це інноваційне рішення, яке робить скло більш стійким до забруднень і його легше чистити.
Завдяки гідрофобним властивостям краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень.
Краплі води на склі з покриттям Easy Clean не залишаються на поверхні, вони просто стікають.
Рекомендовано кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector.
Технічне креслення:
Методи складання кабіни:
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
1. На душовому піддоні - розміри A1 і A2 є зовнішніми розмірами душового піддону.
2. Без душового піддону, із збереженням зовнішніх розмірів кабіни - розміри X1 і X2 є розмірами до зовнішнього краю профілю.
3. Без душового піддону, зберігаючи розміри до лінії скла - розміри Y1 і Y2 є розмірами до лінії скла кабіни
Незвичайні варіанти:
1. Visiosun
2. UltraClear
3. Сатин
4. Графіт
5. Градієнт
6. Коричневий
7. Дзеркало
8. Майстер-Софт
Профілі розширення:
Кабіну Fuenta New можна використовувати з подовжуючими профілями:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 54 526 ₴
- В наявності
- Код: 37962633
Стінки для душових кабін Radaway Fuenta New PDD 38400201-01L+38400101-01R
54 526 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

