
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна Idea KDD GOLD 100x90x200,5 RADAWAY
Фото нижче наведено лише для ілюстрації та не відображає розмірів кабіни. У кабіні є всі необхідні компоненти для монтажу як з порогом, так і без нього. Кабіни Idea Gold — це унікальна серія, що характеризується геометричними формами, які створюють пропорційне ціле. Золоті деталі надають елегантності обстановці, створюючи неповторну атмосферу в інтер'єрі. Серія Idea Gold — це привабливі та вишукані продукти, які сподобаються людям, які люблять унікальні та авангардні рішення.
Особливості кабін IDEA KDD
Стандартна кабіна виконана з прозорого скла
Рекомендується кожні 6 місяців оновлювати покриття Easy Clean Glass Protector. На фото № 1 показано скло без покриття, на фото № 2 – з покриттям Easy Clean. Стандартно кабіни розраховані на встановлення на душовий піддон певних розмірів, які вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Технічне креслення
Деталі технічного креслення
Способи складання кабіни
Купуючи душову кабіну, варто пам'ятати, що існують різні способи монтажу, які дозволяють досягти різного естетичного ефекту. Кабіну можна встановити на піддон або прямо на підлогу - скляною віссю або зовнішнім розміром по межі плитки.
Незвичайні варіанти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Мoдель | Idea Gold KDD |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 56 159 ₴
- В наявності
- Код: 98877334
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdd 38706209-01L+38706009-01R
56 159 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

