




Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна на замовлення.
Термін обробки замовлення до 4 тижнів.
ПОЛЬСЬКА ДУШОВА КАБІНА З РОЗСУВНИМИ ДВЕРЯМИ PRIME WHITE НОВИЙ РОЗМІР 140x90x200 см
НОВИНКА! Серія Prime повністю виробляється в Польщі. Відрізняється найякіснішими матеріалами, які використовуються у виробництві душових кабін.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Новітні технології у ванній кімнаті
Бігова доріжка мінімалістичної форми має інноваційну систему ковзання, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Система має кришку, яка запобігає їх випаданню, коли вони розстібаються.
Синергія якості та комфорту
Завдяки сучасному дизайну виконує декоративну функцію. Двостороння ручка у формі зливу забезпечує комфортне використання виробу.
КРАСА ТА ІННОВАЦІЇ
Деталі кабіни Prime White ідеально поєднуються з інтер'єром. Вони надають ванній кімнаті столичний стиль, заснований на сучасному технологічному рішенні.
КОМФОРТ ТА ВИСОКА ЯКІСТЬ
Продукція цієї колекції має рішення, яке дозволяє безпечно відчинити двері. Оснащення кабін системою такого типу полегшує їх монтаж і обслуговування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Prime White |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 54 728 ₴
- В наявності
- Код: 129950312
Стінки для душових кабін New Trendy Prime D-0408A+D-0220B
54 728 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






