
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ПОЛЬСЬКА РОЗСУВНА ДУШОВА КАБІНА
СЛІНГ НОВИЙ РОЗМІР 120х90х200 см
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Sling |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 49 895 ₴
- В наявності
- Код: 94749900
Стінки для душових кабін New Trendy Singa D-0181A+D-0103B
49 895 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
