




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ П’ЯТИКУТНА АСИМЕТРИЧНА ДУШОВА КАБІНА AVEXA 100X80, ЧОРНА ЛІВА EXK-3881 – це п’ятикутна душова кабіна, яка ідеально підходить для невеликих і вимогливих приміщень. Модель душової кабіни New Trendy - ідеальне рішення для ванної кімнати в сучасному стилі. Асиметрична кабіна оснащена чорними профілями та ручками. Виріб розміром 100 см в ширину, 80 см в глибину і 200 см у висоту має високоякісне загартоване скло з покриттям, яке легко миється, і зручні дверцята з лівою петлею. Представлену душову кабіну можна встановити прямо на підлогу або на душовий піддон.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Avexa Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 54 901 ₴
- В наявності
- Код: 147294853
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa EXK-3881
54 901 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

