




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Доступність: 2 тижні Нова модель Modus White має елегантні білі деталі з матовим покриттям. Кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 8 мм із захисним покриттям Active Shield. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Душову кабіну можна встановити як з піддоном, так і без нього. Також можливе замовлення виробу в індивідуальному виконанні Розмір по каталогу: 120х90х200см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Modus White |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Walk-in |
- Ціна: 55 731 ₴
- В наявності
- Код: 132125862
Стінки для душових кабін New Trendy Modus EXK-2291
55 731 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


