




Доставка зі складу 5-10 днів.
New Trendy квадратна душова кабіна New RENOMA 80x90x195
складається з:
двері з фіксованим елементом, ліворуч 80
+
двері з фіксованим елементом, права 90
Душова кабіна з подвійними розпашними дверима. Петлі, які використовуються в дверях NEW RENOMA, забезпечують надзвичайно широкий вхід. Універсальна кабіна відкривається назовні
Фактичні розміри до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 79-80,5 см
Діапазон регулювання B 89-90,5 см
Розмір C 24,5 см
Розмір D 53 см
Розмір E 53 см
Розмір F 34,5 см
Зріст H 195 см
Ширина входу W 75см
3 РОКИ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм
Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield - стандарт
Стильна обробка
Стиль колекції вражає дизайном і увагою до деталей. Сучасна форма кріплення скла гармонує з чистою лінією скляних поверхонь
Стильна ручка
Хромовані ручки ідеально підходять до форми дверей, завдяки чому виріб ідеально виглядає як у традиційній, так і в сучасній ванній кімнаті.
Профілі з можливістю регулювання та вирівнювання кривизни стін
Магнітні пломби включені.
Накладка на підвіконня в комплекті. Можна встановити з порогом або без нього.
Можливість установки:
- для душу
- на підлозі ПРИМІТКА кабіна по осі скла (від кахельної стіни до центру скла) менша і для розміру 80x90 буде 78,5x88,5 з регулюванням + - 5 мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 55 356 ₴
- В наявності
- Код: 46542741
Стінки для душових кабін New Trendy Renoma D-0103A/D-0108A
55 356 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






