
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Radaway Kabina Idea Gold Kdd
Функції
Розміри кабіни Radaway Idea Gold
Колір скла прозорий
Функції, які відрізняють серію Idea GOLD
Унікальна технологія покриття EasyClean
Загартоване безпечне скло товщиною 6 мм
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY
Гарантія якості! 1. Польський виробник якісних, комфортних і водночас дизайнерських душових кабін! 2. Ми допомагаємо забезпечувати клієнтів найкращою продукцією та реалізовувати унікальні дизайни душових кабін! 3. Багаторічний досвід дозволяє нам надавати підтримку на кожному етапі, починаючи від вибору правильної кабіни, через замовлення і закінчуючи установкою.
Фотографії розміщення продукту
Способи складання кабіни
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200,5 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 58 823 ₴
- В наявності
- Код: 98877323
Стінки для душових кабін Radaway Idea Kdd 38706309-01L+38706309-01R
58 823 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
