
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Модель Reflexa має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям. Душова кабіна оснащена безпечним загартованим склом товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield. У нижній частині дверей є жолоб, який відводить воду зі скла в душову зону. Кабіну можна встановити з душовим піддоном або без нього. На колекцію поширюється гарантія 7 років. Також є можливість замовити товар в індивідуальному виконанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Reflexa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 56 494 ₴
- В наявності
- Код: 159861533
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-5111
56 494 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
