
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВА душова кабіна SOLEO BLACK
РОЗМІР 110x110x195 см
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
НОВА душова кабіна SOLEO BLACK з чорними елементами — ідеальне рішення для людей, які цінують мінімальну форму з ідеальною обробкою. Матові чорні аксесуари стануть ідеальним контрастом до хромовано-білої обробки будь-якої ванної кімнати. Незвичайна елегантність серії New Trendy NEW SOLEO BLACK є квінтесенцією розкоші. Двері відкриваються назовні та всередину Крила душової кабіни відкриваються назовні та всередину на петлях у формі колони, створюючи широкий та зручний вхід.
Функція підйому дверей Виріб оснащений функцією підйому дверей. Підйомна петля значно полегшує відкривання та закривання дверей. Настінне регулювання Стінові профілі дають можливість підганяти настільки, щоб вирівняти будь-які можливі кривизни стін, що робить монтаж душової кабіни швидким і не потребує додаткових ремонтних робіт.
Магнітні пломби Магнітні ущільнювачі забезпечують належну герметичність кабіни під час купання, а також є сучасним та естетичним елементом обробки кабіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Soleo Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 55 985 ₴
- В наявності
- Код: 111946713
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo K-0686
55 985 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

