



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова модна душова кабіна Modus Black EXK-1288 висотою 200 см - специфікація
Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом!!! Завдяки послугам «від дверей до дверей» New Trendy ви будете міцно спати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 140 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 56 574 ₴
- В наявності
- Код: 62249439
Стінки для душових кабін New Trendy Walk-In New Modus EXK-1288
56 574 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
