
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навісна кабіна з цільними дверима Fuenta New KDJ+S 90x120 (двері)x90x200 (ліворуч або праворуч) від:
Предметом продажу є кабіна навісна Fuenta New KDJ+S 90х120 (двері)х90х200 в прозорому склі без піддону. Кабіна складається з 2 бічних стінок і дверей. Розмір дверей 120 см, бічні стінки 90 см. На фото лівий варіант кабіни. Кабіна також доступна в правому варіанті. Після покупки вкажіть обраний варіант.
Душові кабіни Fuenta New серії були створені з урахуванням останніх тенденцій дизайну ванних кімнат. Всі моделі покриті покриттям EasyClean, яке в поєднанні з петлями врівень зі склом допомагає підтримувати чистоту в салоні. Це робить використання простим і приємним. Усі моделі створені з увагою до найдрібніших деталей, щоб комфорт супроводжував їх щодня.
Вироби серії Fuenta New можна встановлювати як на душовий піддон, так і безпосередньо на підлогу.
Переваги кают Fuenta New:
Кабіна Fuenta New стандартно оснащена прозорим склом:
Технічне креслення:
Відповідні душові піддони (доступні на інших наших аукціонах):
Ми пропонуємо великий вибір душових плит і лінійних зливів (можна придбати на інших наших аукціонах):
- послуга на замовлення
- гравірування на склі
- Варіант Chrome+ - вертикальні профілі та кронштейн, виготовлені за технологією Chrome+, характеризуються підвищеним глянцем
- різні варіанти скла (схеми нижче)
Інші наші аукціони включають великий вибір душових піддонів, дверей для ніш, шторок для ванн і кабін від Radaway, а також плитки для душу різних форм і розмірів.
Ласкаво просимо
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 56 306 ₴
- В наявності
- Код: 37962720
Стінки для душових кабін Radaway Fuenta KDJ+S 90 38402001-01L+38405101-01+38405101-01
56 306 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

