
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

- Тип: прямокутний- Довша сторона: 80 см- Коротша сторона: 70 см- Висота: 200 см- Вхід: двері на петлях- Тип наповнення: прозоре скло- Захисне покриття: так- У комплекті: душова кабіна без піддону- Кріплення: праве- Колір профілю: чорний- Покриття профілю: напівматове
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Reflexa Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 10 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 56 681 ₴
- В наявності
- Код: 157694485
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-4913
56 681 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
