


Доставка зі складу 5-10 днів.
розміри: 90 см. кольори: профілі - сріблястий матовий, ручки з полірованого алюмінію, наповнення безпечним склом: 6 мм; Виноград, висота виробу: 175 см. Гарантія: 5 років Вигнута душова кабіна Blix має висоту всього 1750 мм і підготовлена для установки на глибокий душовий піддон Sabina. Це рішення є унікальною пропозицією для ванних кімнат, де немає місця для ванни. Акриловий душовий піддон глибиною 27 см забезпечить достатньо місця для купання дітей, відпочинку на сидінні або, наприклад, замочування білизни. Душова кабіна Blix з розсувною системою відкривання виділяється технічною досконалістю та модним дизайном, заснованим на блискучих профілях та привабливому безпечному склі. Монтаж в облицьований плиткою кут ванної на глибокий піддон Sabina.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravak |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Ravak |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 65 462 ₴
- В наявності
- Код: 36579619
Стінки для душових кабін Ravak Blix BLRV2-90 1LV70U00ZG
65 462 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

