

Доставка зі складу 5-10 днів.
Нова прямокутна душова кабіна Renoma 90х100х195 см від NEW TRENDY
На аукціоні продається тільки кабіна.
Характеристики кабіни:
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
Варіанти скла:
Кабіна доступна тільки в прозорому склі.
Захист скла:
Захисне покриття ActiveShield
Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу.
Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах.
Збірка кабіни:
Відповідні акрилові душові піддони:
Відповідні конгломератні душові піддони:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 57 377 ₴
- В наявності
- Код: 56705446
Стінки для душових кабін New Trendy New Renoma D-0104A/D-0109A
57 377 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

