




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
КАБІНА REFLEXA прямокутна 100x110
правий варіант - як на фото
Складається з:
Двері з фіксованим елементом 100 справа
+
бокова стінка 110
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Відкриття дверей на петлях
Розміри до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 98,5-100 см
Розмір B 108,5-110 см
Розмір C 34 см
Розмір D 63 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душу
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла приблизно на 2 см менше
Можливо замовити кабіну будь-якого розміру за індивідуальною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 58 476 ₴
- В наявності
- Код: 98250332
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-1243+EXK-0301
58 476 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





