



Доставка зі складу 5-10 днів.

NEW TRENDY EXK-1298 NEW MODUS BLACK walk-in 139-140.5 ???? - розміри: 140x100 см - висота (H): 200 см - фактичний розмір A: 139-140,5 см - фактичний розмір B: 97,5-99 см - ширина входу (C): 50 см - максимальна відстань від стіни: 120 см - Скло товщиною 8 мм з покриттям Active Shield - універсальний продукт - регулювання стінки (дозволяє вирівняти нерівності стін)??- колір профілю: матовий чорний??- колір скла: прозоре
??????????????? EXK-1286?????? 120x80x200????? чистий активний щит 8 мм????? 119-120,5????? 77,5-79????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1287????? 130х80х200?????? чистий активний щит 8 мм????? 129-130,5????? 77,5-79????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1288?????? 140x80x200????? чистий активний екран 8 мм????? 139-140,5????? 77,5-79????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1289?????? 150х80х200?????? чистий активний екран 8 мм????? 149-150,5?????? 77,5-79????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1290????? 160х80х200?????? чистий активний екран 8 мм????? 159-160,5????? 77,5-79????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1291?????? 120х90х200????? чистий активний екран 8 мм????? 119-120,5????? 87,5-89????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1292?????? 130х90х200?????? чистий активний екран 8 мм????? 129-130,5????? 87,5-89????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1293?????? 140х90х200?????? чистий активний екран 8 мм????? 139-140,5????? 87,5-89????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1294?????? 150х90х200????? чистий активний екран 8 мм????? 149-150,5?????? 87,5-89????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1295?????? 160х90х200????? чистий активний екран 8 мм????? 159-160,5????? 87,5-89????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1296????? 120х100х200????? чистий активний екран 8 мм????? 119-120,5????? 97,5-99????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1297????? 130х100х200????? чистий активний екран 8 мм????? 129-130,5????? 97,5-99????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1298?????? 140х100х200????? чистий активний екран 8 мм????? 139-140,5????? 97,5-99????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1299????? 150х100х200????? чистий активний екран 8 мм????? 149-150,5?????? 97,5-99????? 50?????? максимум 120?????? 200?????????? EXK-1300????? 160х100х200????? чистий активний екран 8 мм????? 159-160,5????? 97,5-99????? 50?????? максимум 120?????? 200????????????????? Фактичні розміри?????????????? Символ????? Розмір????? Скло????? І????? Б?????? C?????? D?????? H???????????????????????????? EXK-1286?????? 120x80x200????? чистий активний екран 8 мм????? 119-120,5????? 77,5-79????? 50?????? максим
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 140 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 140 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Modus Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 140 cm мм |
- Ціна: 58 329 ₴
- В наявності
- Код: 62249430
Стінки для душових кабін New Trendy Walk-In New Modus EXK-1298
58 329 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

