




Доставка зі складу 5-10 днів.
Час обробки замовлення приблизно 4 тижні
(кабіна на замовлення)
ПОЛЬСЬКА ДУШОВА КАБІНА З РОЗСУВНИМИ ДВЕРЯМИ PRIME LIGHT GOLD NEW РОЗМІР 90x70x200 см
НОВИНКА! Серія Prime повністю виробляється в Польщі. Відрізняється найякіснішими матеріалами, які використовуються у виробництві душових кабін.
НОВИНКА! Серія: Prime Light Gold
Кабіна квадратної та прямокутної форми, подвійні розсувні двері, безпечне загартоване скло 6 мм із захисним покриттям Active Shield.
Модель PRIME має ефективну розсувну систему, яка дозволяє легко відкривати та закривати двері. Система ходу була розроблена для ідеальної плавної роботи під час використання. Завдяки надзвичайно продуманим рішенням ущільнювачі дверей забезпечують 100% герметичність і надійність під час використання.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
КРАСА ТА ІННОВАЦІЇ
Деталі колекції Prime Light Gold ідеально вписуються в інтер'єр гламурної ванної кімнати. Вони надають йому столичного стилю, збагаченого сучасними технологічними рішеннями. Колекція вирізняється золотистими деталями з ніжним глянцевим покриттям. Елементи кріплення кабіни до стінок душової виготовлені з високоякісного металу.
НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ВАННІЙ КОМНАТІ
Двостороння металева ручка має обтічну форму, що забезпечує комфортне та безпечне використання виробу. Завдяки сучасному дизайну ручка виконує декоративну функцію. Поверхня деталей цієї колекції має гладку фактуру, тверда та стійка до подряпин.
СИНЕРГІЯ ЯКОСТІ ТА КОМФОРТУ
Бігова доріжка мінімалістичної форми має інноваційну систему ковзання. Подвійні ролики, розташовані у верхній частині виробу, забезпечують плавне відкриття дверей. Система має кришку, яка запобігає їх випаданню, коли вони розстібаються.
КОМФОРТ ТА ВИСОКА ЯКІСТЬ
Продукція цієї колекції має рішення, яке дозволяє безпечно від'єднати двері. Оснащення душових дверей такою системою полегшує їх встановлення та обслуговування.
ДОСКОНАЛІСТЬ ФОРМИ
Мінімалістичний стабілізатор гармонійно поєднується з нижнім краєм дверей. Елемент підтримує їх під час відкривання та закривання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Prime Light Gold |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 58 690 ₴
- В наявності
- Код: 129950085
Стінки для душових кабін New Trendy Prime Lightold D-0418A+D-0415A
58 690 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж





