




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

ПОЛЬЩА НОВА КАБІНА SOLEO BLACK З ОДНИМИ СКЛАДНИМИ ДВЕРЯМИ 70 см, ФІКСОВАНА БІЧНА СТІНА 110 см, ЧОРНІ ПРОФІЛІ

ТЕХНІЧНІ ДАНІ

НОВА душова кабіна SOLEO BLACK з чорними елементами — ідеальне рішення для людей, які цінують мінімальну форму з ідеальною обробкою. Матові чорні аксесуари стануть ідеальним контрастом до хромовано-білої обробки будь-якої ванної кімнати. Незвичайна елегантність серії New Trendy NEW SOLEO BLACK є квінтесенцією розкоші. КАБІНА ДОСТУПНА В ПРАВОМУ ТА ЛІВОБОРНОМУ ВЕРСІЇ (після покупки виберіть відповідний варіант на основі технічних креслень)

ПЕТЛЯ НА РІВНІ З СКЛОМ
ПРАКТИЧНЕ ЗАВЕРШЕННЯ
ПЕТЛІ КОЛОН
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
| Ширина | 70 cm мм |
- Ціна: 59 371 ₴
- В наявності
- Код: 104716720
Стінки для душових кабін New Trendy New Soleo D-0233A+D-0148B
59 371 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
