




Доставка зі складу 5-10 днів.
ПОЛЬСЬКА РОЗСУВНА ДУШОВА КАБІНА
ПРАЙМ-СВІТЛЕ ЗОЛОТО
РОЗМІР 120х80 см
Модель Prime Light Gold має елегантні золотисті деталі з ніжним блиском. Оснащена розсувною системою, яка забезпечує плавне відкриття дверей. Використана технологія позбавила від необхідності встановлення нижньої доріжки кочення. Prime Light Gold має безпечне загартоване скло товщиною 6 мм із захисним покриттям Active Shield 2.0. Кабіни можуть бути встановлені як з душовим піддоном, так і без нього. Модель оснащена системою швидкого монтажу, що полегшує з'єднання дверних направляючих з їх стіновими профілями. Гарантія на колекцію становить 3 роки.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
КРАСА ТА ІННОВАЦІЇ
Деталі колекції Prime Light Gold ідеально вписуються в гламурний інтер'єр ванної кімнати. Вони надають йому столичного стилю, збагаченого сучасними технологічними рішеннями. Колекція вирізняється золотистими деталями з ніжним глянцевим покриттям. Елементи, що кріплять кабіну до стінок душової, виготовлені з високоякісного металу.
НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ У ВАННІЙ КОМНАТІ
Двостороння металева ручка має обтічну форму, що забезпечує комфортне та безпечне використання виробу. Завдяки сучасному дизайну ручка виконує декоративну функцію. Поверхня деталей цієї колекції має гладку фактуру, тверда та стійка до подряпин.
СИНЕРГІЯ ЯКОСТІ ТА КОМФОРТУ
Бігова доріжка мінімалістичної форми має інноваційну систему ковзання. Подвійні ролики, розташовані у верхній частині виробу, забезпечують плавне відкриття дверей. Система має кришку, яка запобігає їх випаданню, коли вони розстібаються.
КОМФОРТ ТА ВИСОКА ЯКІСТЬ
Продукція цієї колекції має рішення, яке дозволяє безпечно знімати двері. Оснащення душових дверей цією системою полегшує їх установку та обслуговування.
ДОСКОНАЛІСТЬ ФОРМИ
Мінімалістичний стабілізатор гармонійно поєднується з нижнім краєм дверей. Елемент підтримує їх під час відкривання та закривання.
Покриття Active Shield
Сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. Це мікромолекулярний захисний шар, нанесений на поверхню скла. Заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи її ідеально гладкою. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 120 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Prime Light Gold |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 59 345 ₴
- В наявності
- Код: 129950234
Стінки для душових кабін New Trendy Prime Lightold D-0424A+D-0223B
59 345 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






