
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Нові тренди Душова кабіна EVENTA 130x90x200 EXK-0235
Прямокутна душова кабіна, безпечне загартоване скло 8 мм із захисним покриттям Active Shield.
Деталі:
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Door to door service - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі виникнення несправності технік сервісного обслуговування приїде до вашої ванної кімнати, щоб усунути несправність. Вам не потрібно нікуди відправляти товар, тому що весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість продавців не гарантують таку послугу, що є великим недоліком. З послугою New Trendy "від дверей до дверей" ви будете спати спокійно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Eventa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Товщина скла/панелі | 8 mm |
| Ширина | 130 cm мм |
- Ціна: 59 600 ₴
- В наявності
- Код: 85092454
Стінки для душових кабін New Trendy Eventa EXK-0235
59 600 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
