




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
розміри: 80x110x195 смскло: прозоре покриття 6 ммActive Shield похилий кронштейн
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 60 362 ₴
- В наявності
- Код: 104716740
Стіни для душових кабін New Trendy New Soleo D-0234A+D-0148B
60 362 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

