




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Essenza Pro Gold KDJ 90 (двері) x 100 (стіна) x 200 см від RADAWAY
Аукціон лише для салону із золотим покриттям.
Після покупки вкажіть варіант салону - лівий чи правий.
Характеристики кабіни:
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
Варіанти скла:
Захист скла:
Стандартне захисне покриття EasyClean.
Встановлення без планки:
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (платні):
Можливо замовити кабіну з профілем у кольорах: хром, золото та чорний.
Гравіювання на склі:
Відповідні акрилові душові піддони:
Відповідні конгломератні душові піддони:
На іншому нашому аукціоні ви можете придбати ракель, який полегшить утримання салону в чистоті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 62 571 ₴
- В наявності
- Код: 90345327
Стінки для душових кабін Radaway Essenza Pro Kdj 10097090-09-01L+10098090-01-01
62 571 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





