




Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна Radaway Furo Gold Kdj 130x80см ліворуч
Особливості:
Основні особливості колекції Furo:
Безпрецедентна якість серед розсувних душових кабін. Скасувавши верхню напрямну та поставивши двері на ролики, ми досягли кабін надзвичайної елегантності, легкості та прозорості.
Розміри салону Radaway Furo Gold
Колір скла прозорий
Функції, які відрізняють серію FURO GOLD
Унікальна технологія покриття EasyClean
Покриття Easy Clean — це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Склопакети покриті покриттям Easy Clean, яке запобігає осіданню накипу та інших забруднень на склі. Завдяки цьому вода вільно тече під час купання, зводячи до мінімуму утворення смуг на склі, які є основним фактором утворення накипу.
Загартоване безпечне скло товщиною 8 мм
Кабіна оснащена загартованим склом товщиною 8 мм, яке є набагато міцнішим. У разі розбиття загартоване скло розбивається на дрібні шматочки з розмитими краями. Завдяки цьому ви забезпечите безпеку вашої родини при використанні кабін Radaway протягом багатьох років.
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY
Гарантована покупка з перших рук! Як офіційний торговий партнер торгової марки Radaway, ми пропонуємо своїм клієнтам найкращий сервіс і професійні консультації при виборі продукції. Ми гарантуємо безпечні покупки, швидку доставку товарів і доступ до гарантійного обслуговування, а також доступ до запчастин після закінчення гарантійного терміну.
Гарантія якості!
1. Польський виробник якісних, зручних і водночас дизайнерських душових кабін!
2. Ми допомагаємо забезпечувати наших клієнтів найкращою продукцією та реалізовувати незвичайні дизайни душових кабін!
3. Багаторічний досвід дозволяє нам надавати підтримку на кожному етапі, починаючи від вибору правильної кабіни, через замовлення та закінчуючи встановленням.
4. Наявність всіх запчастин.
5. Скло, яке використовується у всіх кабінах Radaway, відповідає вимогам стандартів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 130 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 130 cm мм |
- Ціна: 62 410 ₴
- В наявності
- Код: 98549937
Стінки для душових кабін Radaway Furo Kdj 10104672-09-01R+10110630-01-01+10113080-01-01
62 410 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






