
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВА душова кабіна SOLEO BLACK
110x110x195 см
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
New Trendy означає надзвичайний дизайн, високу якість виготовлення та увагу до кожної деталі. НОВА душова кабіна SOLEO BLACK оснащена чорними профілями, які ідеально контрастують із хромованим покриттям. і біле оздоблення кожної ванної кімнати. Настінне регулювання Стінові профілі дають можливість підганяти настільки, щоб вирівняти будь-які можливі кривизни стін, що робить монтаж душової кабіни швидким і не потребує додаткових ремонтних робіт.
Магнітні пломби Магнітні ущільнювачі забезпечують належну герметичність кабіни під час купання, а також є сучасним та естетичним елементом обробки кабіни. Функція підйому дверей Виріб оснащений функцією підйому дверей. Підйомна петля значно полегшує відкривання та закривання дверей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 62 919 ₴
- В наявності
- Код: 111946687
Стінки для душових кабін New Trendy Soleo K-0763
62 919 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

