




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Radaway Cabin Furo Gold Kdj 160x120 справа

Функції
Основні особливості колекції Furo

Розміри салону Radaway Furo Gold

Колір скла прозорий
Функції, які відрізняють серію FURO GOLD
Унікальна технологія покриття EasyClean

Загартоване безпечне скло товщиною 8 мм
Ви можете довіряти нам. Ми є онлайн-партнером RADAWAY
Фотографії розміщення продукту
Способи складання кабіни
Технічні характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 160 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 160 cm мм |
- Ціна: 64 029 ₴
- В наявності
- Код: 98549973
Стінки для душових кабін Radaway Furo Kdj 10104822-09-01R+10110780-01-01+10113070-01-01
64 029 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.





