




Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Prime, підвісна з входом з кута, розміри 80x70x200 см, фірма NEW TRENDY, скло прозоре, варіант ЛІВИЙ
*Пропозиція поширюється лише на душову кабіну.
** Продукт доступний під замовлення. Час доставки приблизно 2 тижні.
Характеристики кабіни:
Модель Prime має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям.
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)
ВАРІАНТИ СКЛА
Стандартно прозоре скло.
**Можливість замовити товар в обраному варіанті скла.
Захист скла:
Захисне покриття ActiveShield 2.0
Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу.
Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах.
Якщо ви плануєте встановити душову кабіну на піддон - ви знайдете відповідні піддони на наших аукціонах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 80 cm |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Prime |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 65 382 ₴
- В наявності
- Код: 133040645
Стінки для душових кабін New Trendy Prime K-0896
65 382 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж



