
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна NEW TRENDS REFLEXA BLACK, двері на петлях, ПРАВА 120x120x200 EXK-4971
Доставка безпосередньо з заводу забезпечує повну безпеку відправлення та швидке виконання замовлення. Обслуговування від дверей до дверей - обслуговування безпосередньо вдома у клієнта. У разі несправності до вашої ванної кімнати приїде сервісний технік, щоб усунути несправність. Вам не доведеться нікуди відправляти товар, адже весь ремонт проводиться на місці установки кабіни. Це велика зручність для кожного клієнта. Більшість Продавців не гарантують таку послугу, що є великим мінусом. Завдяки послугам «від дверей до дверей» New Trendy ви будете міцно спати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 120 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Reflexa Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 65 716 ₴
- В наявності
- Код: 159861615
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-4971
65 716 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
