




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ Душова кабіна REFLEXA 110x80
Кутовий вхід з двома дверима, що відкриваються назовні
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Дверцята на петлях відкриваються назовні
Розміри від плиткової стіни до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 108,5-110 см
Розмір B 78,5-80 см
Розмір C 82 см
Розмір D 24 см
Розмір E 53 см
Розмір F 63 см
Розмір G 44 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла приблизно на 2 см менше
Можливо замовити кабіну будь-якого розміру за індивідуальною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 65 421 ₴
- В наявності
- Код: 102398233
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-1403+EXK-1241
65 421 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




