
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Висота: 1900 мм Скло: 6 мм Доступні розміри: 80х80, 90х90, 100х100 см. Доступні з профілем: біле - 055, сріблясто-матове -087, прозоре скло з покриттям або без 2000 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Huppe |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Huppe |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 72 662 ₴
- В наявності
- Код: 38585612
Стінки для душових кабін Huppe Classics 2 C23302.087.321
72 662 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
