
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутна душова кабіна REFLEXA, розміри 90L x 100Px200 см, NEW TRENDY в прозорому склі
*Пропозиція поширюється лише на душову кабіну, відповідні душові піддони можна знайти на інших наших аукціонах.
Характеристики кабіни:
Модель Reflexa має елегантні хромовані деталі з глянцевим покриттям
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
Дані в стовпці РОЗМІРИ наведено в порядку L x дверей P x висота.
Розміри X1 і X2 визначають розмір осі скла - це важливо при розміщенні кабіни на лінійному дренажі з плитки.
ВСТАНОВЛЕННЯ БЕЗ ПОРОГОВОЇ ЛАЙНИ
Стандарт включає в себе всі елементи, необхідні для встановлення душової кабіни, як з порогом, так і без нього,
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ (**платні)
ВАРІАНТИ СКЛА
Стандартно прозоре скло.
Захист скла:
Захисне покриття ActiveShield 2.0
Це сучасне покриття, яке захищає скло від бруду та полегшує утримання салону в чистоті. На склопакет наноситься захисний шар із мікрочастинок, який заповнює мікроскопічні нерівності на поверхні скла, роблячи його ідеально гладким. Завдяки цьому краплі води легше стікають, не осідаючи на її поверхні та не залишаючи слідів накипу.
Під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати кондиціонер для душової кабіни для оновлення покриття. Для чищення салонів New Trendy рекомендуємо використовувати спеціальні миючі засоби, які не пошкоджують покриття. Засоби догляду доступні на наших аукціонах.
Якщо ви плануєте встановити душову кабіну на піддон - ви знайдете відповідні піддони на наших аукціонах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Reflexa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 65 409 ₴
- В наявності
- Код: 159861554
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-5169
65 409 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

