




Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна New Trend AVEXA 100х80 з рейкою h200
правий варіант - як на фото
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Кабіна складається з:
Двері з фіксованим елементом 100 права
+
Бічна стінка 80 з перилами
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Діапазон регулювання A 99,2-100,2 см
Розмір B 79,2-80,2 см
Розмір C 33,5 см
Розмір Ш 63 см
Розмір L 65,8 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не залишаючи відкладень. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання. Рекомендуємо використовувати засоби для догляду за душовими кабінами, доступні в нашій пропозиції
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла менше приблизно на 2,5 см, тобто для кабіни 100х80 розміри по осі скла будуть 97,5х77,5 см.
Можливо замовити двері будь-якого розміру за індивідуальною пропозицією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Avexa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 65 395 ₴
- В наявності
- Код: 128129885
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa EXK-2426
65 395 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






