




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
КАБІНА REFLEXA тристінна 90х70х200 (навісна) ПРАВА
Складається з:
двері з фіксованим елементом 90 права + дві бічні стінки 70
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Відкриття дверей на петлях
Розміри від плиткової стіни до зовнішнього краю профілю:
Розмір A 88 см
Розмір B 67,5-69 см
Розмір C 33 см
Розмір D 53 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла менше приблизно на 3 см.
Можливо замовити двері будь-якого розміру за індивідуальною пропозицією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 90 cm |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Reflexa |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 65 490 ₴
- В наявності
- Код: 99249382
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-1412
65 490 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

