




Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла кабіна ESSENZA PRO WHITE PDD 90x90x200 см від RADAWAY
Серію Essenza Pro White вирізняють делікатні елементи в модному білому кольорі. Завдяки кріпленню до стіни за допомогою хомутів або вузьких ущільнювальних профілів, а також увазі до акуратності та естетичності виконання вироби з цієї серії стануть обов’язковим атрибутом сучасної ванної кімнати.
На аукціоні тільки кабіна без піддону. Відповідні душові піддони для кабіни можна знайти на інших наших аукціонах.
Деталі серії Essenza Pro White:
Особливості кабіни Essenza Pro PDD:
Технічна інформація:
Розміри кабіни з аукціону:
СТАНДАРТ:
ПОКРИТТЯ, ЩО ЛЕГКО ОЧИЩАЄТЬСЯ
Покриття EasyClean — це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів. Без прямого контакту з водою захищена скляна поверхня не піддається корозії, а відкладення будь-якого бруду та розмноження бактерій на ній у багато разів менше, ніж у випадку скла без покриття.
На жаль, під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому раз на 6 місяців ми рекомендуємо використовувати EasyClean і Glass Protector, які освіжають захисний шар.
(Засоби для догляду доступні на наших аукціонах)
Відповідні акрилові душові піддони:
Відповідні конгломератні душові піддони:
Можна встановити прямо на підлогу
На наших аукціонах продаються душові піддони під плиткою та лінійні стоки.
* Кабіна без ущільнювального профілю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 69 223 ₴
- В наявності
- Код: 95089765
Стінки для душових кабін Radaway Essenza Pro Pdd 10095090-04-01L+10095090-04-01R
69 223 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






