




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ REFLEXA прямокутна душова кабіна 120x110
Кутовий вхід з двома дверима, що відкриваються назовні
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Дверцята на петлях відкриваються назовні
Розміри від плиткової стіни до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 118,5-120 см
Розмір B 108,5-110 см
Розмір C 89 см
Розмір D 54 см
Розмір E 63 см
Розмір F 63 см
Розмір G 44 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла приблизно на 2 см менше
Можливо замовити кабіну будь-якого розміру за індивідуальною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 120 cm |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 120 cm мм |
- Ціна: 69 411 ₴
- В наявності
- Код: 99251455
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-1240+EXK-1404
69 411 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




