
Доставка зі складу 5-10 днів.
КАБІНА ТРИСТІННА REFLEXA ЧОРНА 80x80x200 (навісна) ПРАВА
Складається з:
двері з фіксованим елементом 80 справа + дві бічні стінки 80
Матова чорна обробка
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Розміри від плиткової стіни до зовнішнього краю профілю:
Розмір A 78 см
Розмір B 77,5-79 см
Розмір C 23 см
Розмір Ш 53 см
Висота H 200 см
7 РОКІВ ГАРАНТІЇ
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душу
- на підлозі ПРИМІТКА: при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла менше приблизно на 3 см.
ТОВАР ВІДПРАВЛЯЄТЬСЯ ПРЯМО ЗІ СКЛАДУ ВИРОБНИКА
Можливо замовити будь-який розмір за індивідуальною пропозицією.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 73 252 ₴
- В наявності
- Код: 111692292
Стінки для душових кабін New Trendy Reflexa EXK-1346
73 252 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

