
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВА кабіна RENOMA BLACK 90x90x195 ліва
Кат. № D-0273A/D-0119B
Складається з:
Дверцята з фіксованим елементом 90 ліворуч + бічна стінка 90
лівий варіант - як на фото
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Фактичні розміри виміряні до зовнішнього краю профілю
Діапазон регулювання A 89-90,5 см
Розмір B 88,5-90 см
Розмір C 33,5 см
розмір D 53 см
Зріст H 195 см
3 РОКИ ГАРАНТІЇ
Чорна сітка нанесена на зовнішню сторону скла за допомогою трафаретного друку, виконана чорною керамічною фарбою та обпалена, що полегшує очищення.
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душу
- для підлоги ПРИМІТКА Розмір від стіни до осі (центру) скла менший і становить 87,7-87,7 ( + - 7 мм)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | New Renoma Black |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 68 983 ₴
- В наявності
- Код: 85093198
Стінки для душових кабін New Trendy New Renoma D-0273A/D-0119B
68 983 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
