




Доставка зі складу 5-10 днів.

НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ AVEXA 100X80 ДУШОВА КАБІНА П'ЯТИКУТНА АСИМЕТРИЧНА ГРАФІТОВА ПРАВА EXK-3838 - це нестандартна модель, асиметрична форма якої ідеально підходить для маленьких і незручних ванних кімнат. Представлена п'ятикутна модель кабіни має ширину 100 см, глибину 80 см і висоту 200 см. Призначений для оформлення в сучасному стилі, він характеризується графітовим кольором профілів і прозорим наповненням. Геометрична ручка підкреслює мінімалістичний вигляд корпусу, а високоякісне скло товщиною 6 мм гарантує довговічність і легкість утримання в бездоганній чистоті. Колекція Avexa від New Trendy підтримується покриттям, яке легко очищається. Модель стійка до механічних пошкоджень і дозволяє кабіні зберігати ідеальний зовнішній вигляд протягом усього терміну використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Avexa Gunmetal Brushed |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
- Ціна: 69 678 ₴
- В наявності
- Код: 130904633
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa EXK-3838
69 678 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж



